• Máchova 802, Mladá Boleslav
  • 774 539 298
  • info@PowerFitness.cz
  • laptopmockup_sliderdy

    Vítejte na webu Power Fitness

    Fitness pro ženy a muže
    Mladá Boleslav

O nás

Power Fitness

Power Fitness bylo poprvé otevřeno na podzim roku 2006. Začínali jsme s několika základními stroji, jednoručními činkami a dalším základním vybavením.

Postupem času jsme inventář rozšířili na více než trojnásobek. S současné chvíli je zde připraveno zhruba 30 strojů, pokrývajících veškeré potřeby. Samozřejmostí je bar se suplementy, široký výběr nápojů a wi-fi. Dále se specializujeme na prodej vysoce kvalitních potravinových doplňků, vhodných při tréninku.

Zakládáme si na individuálním přístupu, dobré partě a motivačním prostředí. Snažíme se aplikovat nejmodernější tréninkové metody, které jsou v praxi ověřené, přináší výsledky a jsou hlavně šetrné k Vašemu zdraví.

Bohumil Blažek

Bohumil Blažek se narodil v roce 1976 v Mladé Boleslavi. Do svých patnácti let navštěvoval sportovní školu a aktivně se věnoval lednímu hokeji. Od patnácti let aktivně cvičil, ve svých dvaadvaceti letech se rozhodl cíleně věnovat silovému trojboji. Hned v prvním roce se účastnil druholigových závodů. Postupem času založil dva oddíly, vytrénoval 4 špičkové závodníky – republikové medailisty a reprezentanty v silovém trojboji. Sám se silovému trojboji věnuje aktivně do dnešní doby. Má za sebou přes padesát závodů na různých úrovních. V letech 2003 – 2013 se účastnil každý rok republikových závodů, na kterých se zpravidla umisťoval na medailových pozicích. Letošní rok pro něj byl nejúspěšnější sezónou (2. místo na MČR v kategorii Masters, 3. místo na ME v kategorii masters). Pravidelně je oceňován v kategorii dřep, kterou považuje za svou nejsilnější disciplínu. Mimo reprezentace České republiky se aktivně věnuje fitness a zdravé výživě. Je držitelem trenérské licence 2. třídy (Fitness Institut Tonus, pod vedením Dr. Tlapáka). Jeho snahou je předat své zkušenosti dále, naučit zájemce efektivně a zdravě cvičit a dopomoci jim dosáhnout svých cílů. Díky svým zkušenostem je v této snaze úspěšný.

Často kladené otázky