• Máchova 802, Mladá Boleslav
  • 774 539 298
  • info@PowerFitness.cz
  • laptopmockup_sliderdy

    Vítejte na webu Power Fitness

    Fitness pro ženy a muže
    Mladá Boleslav

Osobní trenér & Poradenství

Osobní trenér

Kdo je osobní trenér

Osobní trenér v první řadě není člověk, který vedle Vás stojí, počítá Vám opakování a měří čas. Osobní trenér je člověk, který díky svým znalostem vymyslí koncept tréninku, dohlédne na správné provádění technik a citlivě přizpůsobí jednotlivá cvičení konkrétním potřebám a možnostem daného člověka. Pokud se rozhodnete služeb osobního trenéra využít, pak je Vám plně k dispozici po celou dobu Vašeho tréninku, plánuje ho a dohlíží na jeho správné provádění. Osobní trenér vnímá zpětnou vazbu a Váš trénink upravuje dle Vašich možností tak, aby byl co možná nejefektivnější. Samotným plánováním a dohlížením na technik cviků to ale nekončí. Osobní trenér se kompletně stará i o poradenství v oblasti výživy nebo doplňků.

Jsme schopni trénovat naprosté začátečníky, zlepšovat tréninky a techniky ostříleným cvičencům i posílit sportovce z jiných oblastí.

Jak fungují osobní tréninky

V první řadě si promluvíme o Vašich potřebách a cílech. Dále vytvoříme tréninkový plán šitý přesně na míru. Trenér s Vámi bude Vaše tréninky kompletně procházet a upravovat je tak, aby Vám sedly. V zásadě není nikde předepsáno, kolik tréninků je třeba absolvovat. Zda využije služeb osobního trenéra k uvedení do správného cvičení, nebo k delší průpravě je jen na Vás.

Pro ženy

Pro ženy máme připravený speciální, výsledky ověřený systém redukčních a zpevňovacích tréninků, který individuálně přizpůsobíme. Ať už je Vašim cílem redukce, zpevnění, nebo zesílení, můžete se spolehnout na to, že Vám efektivně pomůžeme k jeho dosažení.

Poradenství v oblasti zdravé výživy

K efektivnímu cvičení automaticky patří správná výživa. Je to samostatná a velice komplexní kapitola, která se rozhodně nedá shrnout do kuřecího masa a rýže. Ať už je Vašim cílem redukce hmotnosti, nebo nabírání svalové hmoty, je cvičení třeba doplnit vhodným stravováním, které je nezbytné k úspěšnému dosažení Vašeho cíle. Vedle přirozeného stravování je třeba brát v úvahu i doplňky sportovní výživy.

Nabízíme konzultační služby v oblasti výživy, přesně podle Vašich potřeb. Poradenství v oblasti zdravé výživy se skládá z tvorby jídelních plánů, kontroly a odhalování chyb stávajícího stravování. Dále máme mnoholeté osobní zkušenosti s doplňky pro sportovní výživu. Rádi Vám poradíme, jaké doplňky je právě ve Vašem případě vhodné používat a drtivou většinu z nich lze i zakoupit přímo na místě. Nabízíme pouze nejkvalitnější a dlouhodobě osvědčené suplementy.

Máme k dispozici digitální váhu měřící poměry tuku, svalů a vody v těle. Nejsme zastánci proměřování na drahých přístojích a interpretace jejich grafů. Upřednostňujeme osobní konzultace a individuální přístup.

Cena za poradenské služby je individuální, podle Vašich potřeba podle náročnosti. Rádi se s Vámi domluvíme na konkrétních podmínkách.